{ Rejestracja domen internetowych - ITR.pl

Rejestracja domen internetowych

Informujemy, że firma prowadzi sprzedaż domen, zmiany delegacji domen i administrowania stronami www. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do NASK-u, wystarczy tylko, że napiszesz do administratora dostaniesz konto i będziesz mógł administrować swoimi domenami np: zmianą delegacji, przedłużeniem ważności domeny, wykupienie domeny, i.t.p.

Ważne:

Informujemy, iż od stycznia 2014 roku ICANN wprowadził na rejestratorów domen globalnych (gTLD) obowiązek weryfikacji adresów e-mail z danych kontaktowych dla domen.
Potwierdzenie wygląda następująco:

  • abonent przy rejestracji domeny, transferze, zmianie właściciela, a nawet zmianie samego adresu e-mail, otrzymuje od rejestratora maila z prośba o potwierdzenie maila (link do kliknięcia w mailu) - abonent ma 15 dni na potwierdzenie - jeśli abonent nie dokona potwierdzenia domena zostanie ZAWIESZONA i wszelkie usługi z nią związane przestaną działać.
  • rejestrator wysyła dodatkowe przypomnienia o weryfikacji w 7 i 14 dniu. Nie ma możliwości wyłączenia obowiązku potwierdzania danych kontaktowych. Abonent który potwierdzi swoje dane poprzez akceptację linku.
    W przypadku rejestracji nowych domen na ten sam kontakt abonent nie będzie musiał ponownie potwierdzać danych - chyba, że dane się zmienią.

Zobacz również: