Internauta Ryszard Lewicki jest obecna na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się serwerami wirtualnymi, serwerami OpenVPN, bezpiecznymi serwerami pocztowymi typu QmaiLux, oraz administracją i sprzedażą domen.

Propozycja dla firm chcących zaistnieć w internecie mając swoją własną domenę lub kupioną w naszej firmie, Możesz mieć. Wirtualny serwer profesjonalny serwer pocztowy, Qmail i nieograniczoną liczbę kont e-mail, nieograniczoną liczba aliasów pocztowych, blokad niechcianej poczty, autorespondery. Stronę internetową szyfrowaną htts://... Wirtualny serwer konto z dostępem do FTP. Pojemność serwera od 3GB do 40GB. Na życzenie może być większa.

Usługi główne

Typy serwerów i ceny:

Serwer standard, Quota ogólna od 3,0GB i pocztę 2,5GB

Serwer standard plus, Quota ogólna  5,5GB i pocztę 6,0GB

Serwer extra, Quota  ogólna 11,0GB i pocztę 10,5GB

Serwer extra, plus Quota ogólna 16,0GB i pocztę 15,5GB

Serwer extra, premium Quota ogólna 25,0GB i pocztę 24,5GB

Serwer extra, premium Quota  ogólna 41,0GB i pocztę 40,0GB

    SERWER POCZTOWY QMAILUX OFERUJE

 

QmaiLux to profesjonalny serwer poczty elektronicznej dla platformy Linux, będący połączeniem doświadczenia firmy LinLux Solutions oraz dorobku wolnego oprogramowania, udostępnianego w ramach otwartych licencji (GNU GPL, Public Domain), dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują usługi najwyższej jakości w rozsądnej cenie. QmaiLux to nowoczesna, skuteczna ochrona antyspamowa i antywirusowa, pełne szyfrowanie odbierania i wysyłania poczty, możliwość zakładania nieograniczonej ilości skrzynek i aliasów dla dowolnej ilości domen, dostęp do poczty przez przeglądarkę internetową za pomocą lekkiego, wygodnego i łatwego w obsłudze klienta pocztowego, starannie wyselekcjonowane i sprawdzone dodatki, oraz autorskie, niedostępne nigdzie indziej i nieustannie ulepszane panele administracyjne.

Komunikaty